Obchodní podmínky

EXPEDICE ZBOŽÍ

      Dodací lhůta zboží činí 5–8 pracovních dnů ode dne přijetí závazné objednávky zákazníka. V případě nutnosti prodloužení této lhůty s Vámi bude objednávka konzultována. U všech objednávek má zákazník individuální možnost sjednat si termín dodání zboží. Veškeré ceny zboží nabízeného v tomto obchodě jsou uváděny včetně 21% DPH. 

      Veškeré případné bonusy a dárky, vztahující se ke zboží, jsou odesílány vždy až po vypršení zákonné lhůty na odstoupení od smlouvy zákazníkem, tj. 14 dnů od převzetí zboží kupujícím. Tyto zásilky jsou doručovány vždy výhradně na dodací adresu kupujícího, která byla uvedena v objednávkovém formuláři. Jsou zasílány prostřednictvím České pošty s úložní dobou min. 7 pracovních dní na její příslušné pobočce. Nepřevezme-li zákazník zásilku při doručení, popř. si ji na základě písemného oznámení pošty o uložení zásilky nevyzvedne v úložní době, nebude již tato opakovaně zasílána. Prodávající bude považovat takovou zásilku za odmítnutou a nebude se pokoušet o její další doručení. Prodávající si vyhrazuje právo na zaslání bonusů a dárků výhradně na adresu v rámci České republiky.

 

Ke každé zásilce bude přiložen daňový doklad s možností odpočtu DPH. Naše firma je plátcem DPH.

Při nákupu nad 10000,- Kč získává registrovaný zákazník slevový kupón, který je možno uplatnit při dalším nákupu v našem internetovém obchodu.


PLATEBNÍ PODMÍNKY

DOBÍRKOU - cenu zboží a uvedené poplatky uhradíte při dodání.

HOTOVĚ - pouze u zboží, které je rozváženo firemním rozvozem.

 

PŘEVODEM ČÁSTKY NA BANKOVNÍ ÚČET - zboží hradíte před dodáním (vyžadováno zejména při objednání atypického a nízkoobrátkového druhu zboží - zákazník je vždy vyrozuměn e-mailem), přesné platební podmínky je nutno dohodnout předem s provozovatelem cyklotech.monlake.cz.

 

FAKTUROU - určeno pro právnické osoby na území ČR (firmy, úřady, AČR, PČR atd.), přesné platební podmínky je nutno dohodnout předem s provozovatelem cyklotech.monlake.cz.Zboží bude zasláno obchodním balíkem nebo registrovanou zásilkou České pošty, s.p. K ceně zboží bude v případě zaslání na adresu nacházející se na území ČR účtováno poštovné a balné dle níže uvedeného přepravního tarifu. 

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZASLÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ KUPUJÍCÍMU DO JINÉ ZEMĚ EU MIMO ÚZEMÍ ČR NELZE UPLATNIT SLEVU NA POŠTOVNÉ A BALNÉ UVEDENOU V TABULCE. Při zaslání zboží na území SK (Slovenská republika) hradí zákazník vždy 499,- Kč  připočtených ke kupní ceně zboží při platbě dobírkou (částku poštovného je nutno uhradit předem na účet dodavatele) nebo 289,- Kč připočtených ke kupní ceně zboží při platbě této kupní ceny předem, a to rovněž na účet dodavatele. Příslušné informace k účtu dodavatele a potřebné platební symboly obdrží zákazník prostřednictvím e-mailu, který byl uveden u objednávky zboží. Do ostatních zemí EU bude zboží zasláno prostřednictvím zásilky EMS dle ceníku na www.cpost.cz . Poštovné v takovém případě hradí kupující vždy předem, a to na účet dodavatele. Potřebné údaje budou i zde zaslány prostřednictvím uvedené e-mailové adresy kupujícího. Případné reklamace se řeší vždy podle českého práva.

 

NEREGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK HRADÍ PRO ÚZEMÍ ČR POŠTOVNÉ A BALNÉ (BEZ OHLEDU NA HODNOTU OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ) VE VÝŠI 199,- KČ.


 

     Hodnota objednaného zboží -     registrovaný zákazník

           1,- Kč  -  3999,- Kč vč. DPH

           Poštovné a balné 109,- Kč

     Hodnota objednaného zboží -

     registrovaný zákazník

                     od 4000,- Kč vč. DPH

           Poštovné a balné   0,- Kč

     Neregistrovaný zákazník

Jakákoliv hodnota objednaného zboží

         Poštovné a balné 188,- Kč

 
 

POŠKOZENÍ ZÁSILKY A SERVIS

  • V případě, že Vám bude doručena poškozená zásilka, tuto nepřebírejte a uveďte na předávacím protokolu přepravce popis závady zdůvodňující nepřevzetí, abychom mohli na přepravci žádat náhradu škody!

Vaši oprávněnou reklamaci vyřídíme v zákonem stanovené lhůtě.

  • Servis jízdních kol a garanční servisní prohlídky zajišťujeme výhradně v naší kamenné prodejně - CYKLOTECH tř.Těreškovové 2233/28, 734 01 Karviná - Mizerov. Z kapacitních důvodů není v našich možnostech poskytovat tyto služby zpětným zasíláním jízdních kol formou zásilky.

Písemné informace a poučení dle zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů (především pak č. 367/2000 Sb.)

dle § 53

 ad a) Jana Hlaváčová, Žermanice 114, 739 37 Žermanice, IČO: 619 33 791

 ad b) název zboží a jeho hlavní charakteristiky jsou uvedeny u jednotlivých položek zboží

 ad c) ceny zboží jsou uvedeny u jeho jednotlivých nabízených položek

ad d) náklady na dodání jsou uvedeny v obchodních podmínkách e-shopu

ad e) způsoby platby a dodání jsou uvedeny v obchodních podmínkách e-shopu

ad f) dle § 53, odst. 6 má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění při použití prostředků komunikace na dálku (!! pouze v případě, že objednáváte zboží jako fyzická  osoba - tedy nikoliv na IČ, příp. DIČ !!)

ad g) neúčtujeme žádné náklady při použití prostředků komunikace na dálku

ad h) naše nabídka platí po dobu Vašeho aktivního připojení k serveru www.cyklotech.monlake.cz v době Vaší objednávky a doby potřebné k doručení objednávky prostřednictvím nástrojů cyklotech.monlake.cz

dle § 57, odst. 2

Smlouva je uzavřena doručením Vaší objednávky. Máte právo odstoupit od smlouvy dle platné legislativní úpravy.

Vaše odstoupení od kupní smlouvy můžete uplatnit na adrese prodávajícího nebo na e-mailové adrese info@cyklotech.cz . Zboží v takovém případě kupující zasílá na adresu "kamenné" prodejny prodávajícího, která je uvedena v kontaktech (viz texty hlavičky úvodní strany e-shopu).
 Účastníci kupní smlouvy ve smyslu zákona č. 513/1991 Sb., obchodního zákoníku § 262, odst. 1 se dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména pak jeho ustanovením § 409 a násl.