O nás

 O NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ
Naleznete zde rozsáhlý sortiment produktů renomovaných výrobců za velmi zajímavé ceny. Naším cílem je nabídnout všem zákazníkům nejen široké spektrum zboží, ale také kvalitní služby s tímto související. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležitým zdrojem informací, které vedou ke zlepšování služeb. Neustále se proto snažíme rozšiřovat nabídku produktů, abychom Vám nabídli komplexní průřez výrobky pro cyklistiku a fitness, které jsou dostupné na českém trhu. Naše šestnáctiletá zkušenost a praxe v oboru spojená se specializovanou nabídkou zboží, které jsme pro Vás připravili, dává dobrý předpoklad pro uspokojení široké skupiny potenciálních zákazníků. V našem elektronickém obchodě jste s přehledem informováni o všech podstatných vlastnostech, funkcích a detailech výrobků různých producentů. Nakupujte pohodlně v teple svého domova či kanceláře bez komplikace se zaparkováním vozu nebo operativním řešením nečekané nepřízně počasí. V případě zájmu nebo potřeby zákazníka jsme však schopni v naší "kamenné" prodejně poskytnout také  servis či případnou opravu všech jízdních kol, která byla v e-shopu "cyklotech.cz" zakoupena.


ZÁRUKA DLOUHOLETÝCH ZKUŠENOSTÍ
Prodejem jízdních kol a cyklopříslušenství se zabýváme již od roku 1993. Máme dlouholeté zkušenosti a přehled o kvalitě produktů a serióznosti značek nabízených na našem trhu. Prodáváme výhradně kvalitní výrobky od předních českých značek. Mimo jízdních kol nabízíme také kompletní sortiment cyklistických doplňků, oblečení a obuvi.


ZÁRUKA DOBRÝCH CEN
V mnohdy nepřehledné nabídce přemíry produktů i značek (kdy mnohdy připlácíte v desítkách procent pouze za logo identického, avšak “značkovějšího“ výrobku) se dobře orientujeme a snažíme se pro Vás vybírat vždy zboží s vysokou užitnou hodnotou, avšak za přijatelné ceny. Díky nákupu u stálých dodavatelů ve větších objemech jsme schopni všem našim zákazníkům nabídnout velmi zajímavé ceny. I v situaci, kdy si nejste na 100% jisti správností svého výběru při nákupu, Vám prostřednictvím e-mailu či telefonátu rádi poradíme a nasměrujeme Vás k výrobku, který bude pro Vás tou skutečně pravou volbou.


ZÁRUKA VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU
Neodpovídá výrobek zakoupený v našem e-shopu Vašim představám? Nevadí! Můžete jej bez udání důvodu, nepoužitý, nepoškozený a s původním obalem vrátit do 14 dnů od jeho koupě. My Vám vrátíme Vaše peníze zpět.

ZÁRUKA PROFESIONÁLNÍHO SERVISU
Navštívíte-li náš odborný servis, postaráme se o Vaše u nás zakoupené kolo, po celou dobu jeho životnosti. Servis máme dobře vybaven i pro méně standartní úkony a technické zásahy a naši profesionální mechanici budou o Vaše kolo pečovat s použitím špičkového a specializovaného cyklonářadí.